Pompy ciepła w Electrotile

Postanowiliśmy dodać do naszej oferty pompy ciepła. Połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną pozwala zwiększyć stopień wykorzystania na własne potrzeby całej wyprodukowanej energii elektrycznej.

To połączenie jest niezwykle korzystne nie tylko dla Twojego portfela, ale i dla środowiska. Wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej z odnawialnych źródeł znacząco redukuje emisję szkodliwych substancji do środowiska.

Skorzystaj z programu Czyste Powietrze i odbierz do 18 500 zł dofinansowania na pompę ciepła i instalację fotowoltaiczną.

 

Jak działa pompa ciepła?

Pompa ciepła zapewnia idealną temperaturę w mieszkaniu oraz produkcję ciepłej wody użytkowej w prosty, tani i ekologiczny sposób, dzięki wykorzystywaniu ciepła z otoczenia.

Odpowiednio dobrana pompa ciepła może stanowić jedyne źródło ciepła w budynku i w zupełności wystarczy do ogrzewania i przygotowania wody użytkowej.

Zalety pomp ciepła

Innowacyjny, niskoenergetyczny system.

Pompy ciepła Aquarea to rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze, tańsze oraz bardziej ekologiczne od kotłów gazowych, olejowych czy innych systemów elektrycznych.

Zwiększ oszczędność energii

Pompy ciepła Panasonic Aquarea pozwalają na nawet 80% oszczędności w wydatkach na ogrzewanie w porównaniu do grzejników elektrycznych.

Komfort w Twoim domu przez cały rok

Pompy Aquarea T-CAP zapewniają komfort w domu nawet przy ekstremalnie niskich temperaturach zewnętrznych dochodzących do – 20°C.

Rodzaje pomp

W asortymencie znajdziecie szeroki wybór pomp ciepła o różnym przeznaczeniu:

  • pompy ciepła Panasonic Aquarea High Performance dla nowych instalacji i domów pasywnych
  • pompy ciepła Panasonic Aquarea T-CAP dla obiektach zlokalizowanych w klimacie charakteryzującym się ekstremalnie niskimi temperaturami
  • pompy ciepła Panasonic Aquarea HT dla domów z tradycyjnymi, wysokotemperaturowymi grzejnikami

Pompa ciepła z Electrotile

Wybierz firmę która już od 11 lat utrzymuje silną pozycję w sektorze odnawialnych źródeł energii, posiadamy 30 własnych ekip montażowych i realizujemy 200 projektów miesięcznie na terenie całej Polski.

Umów się na spotkanie:

  • zmniejszysz rachunki za ogrzewanie o 80%
  • wyższa wartość nieruchomości
  • otrzymasz bezpłatny projekt instalacji
  • dowiesz się o przysługujących Ci dofinansowaniach
  • nasi specjaliści dobiorą idealne rozwiązanie do Twoich potrzeb
  • uzyskasz wsparcie przy kredycie lub leasingu