fbpx
Unia Europejska

Nowy Moduł Fotowoltaiczny w Naszej Ofercie

13 LUTEGO, 2020

EXIOM

W trosce o to, by reprezentować jak najwyższy poziom naszych usług, nieustannie poszerzamy różnorodność dostępnych modułów fotowoltaicznych. Wydajność instalacji zawsze zależy od jakości i klasy zastosowanych komponentów dlatego panele wysokiego standardu to gwarancja szybszego zwrotu z inwestycji i wieloletniej pracy systemu. 

W naszej ofercie znajdziecie moduły fotowoltaiczne hiszpańskiego producenta EXIOM o mocy 330 Wp.  Marka jest dobrze znana w Europie Zachodniej oraz w Polsce. Na polskim rynku korzysta z nich kilka większych firm, w tym również My. Moduły wykonane są w technologii 60 ogniw o wymiarze 158,75 mm łączonych 5 busbarami (ścieżkami przewodzącymi).

 Dodatkowo zastosowano wysokiej jakości szyby o właściwościach samoczyszczących. Dzięki dostosowaniu do europejskiego klimatu idealnie sprawdzają się w polskich warunkach atmosferycznych. Nieznacznie powiększone ogniwa (standard to 156 x 156 mm) sprawiają, że lepiej wykorzystana jest powierzchnia modułu, co pozwala ograniczyć koszty i miejsce potrzebne na instalację. 

Moduły spełniają standardy rynkowe związane z obciążeniem statycznym (5400 Pa) oraz z odpornością na uderzenia kul gradowych o średnicy 25 mm. Zdecydowaną zaletą marki EXIOM jest gwarancja wydłużona aż do 20 lat , podczas gdy standard rynkowy to 10-12 lat.

Moduły fotowoltaiczne EXIOM będą dostępne w naszej ofercie od marca 2020.

Follow us on social media!
en_GB